Nabór uczniów na praktykę

Więcej…

 

Targi Ślubne 2015 Bielsko-Biała

W dniu 25.01.2015 wzięliśmy udział w Targach Ślubnych, które odbywały się na Hali Pod Dębowcem w Bielsku-Białej. Na naszym stoisku można było obejrzeć zarówno klasyczne torty kremowe, różnego rodzaju torty marcepanowe, torty na stojakach, torty mufinkowe oraz tort typu cupcakes.

Więcej…

 

Polecamy chleb pszenny słoneczko

Chleb pszenny to jeden z najstarszych gatunków pieczywa. Wyjątkowość naszego chleba pszennego słoneczko polega na długotrwałym procesie fermentacji, podczas której w naturalny sposób wytwarza się kwas pszenny. Pieczywo na bazie kwasu pszennego jest rzadko spotykane przez co nasz produkt odznacza się niepowtarzalnym smakiem wzbogaconym domieszką słodu jęczmięnnego.

Więcej…

   

Polecamy chleb z siemieniem lnianym

 Recepturę chleba z siemieniem lnianym opracował protoplasta piekarskiego rodu Bąków Mistrz piekarniczy Antoni Bąk w 1938. Lekkość, delikatność oraz wyjątkową strukturę miąkiszu tego chleba uzkujemy poprzez stosowanie niestandaryzowanej mąki przennej i żytniej oraz kwasu chlebowego wyprodukowanego w naszym zakładzie metodą tradycyjną niezmienną od pokoleń.

Więcej…

 

Polecamy chleb graham ze słonecznikiem

Więcej…